Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Архів записів
Меню сайту
Пошук
Календар свят і подій.

Виховуємо музикою

 

«Музика для дитини - світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері у цей світ, треба розвивати у неї природні здібності,  музичний слух, вміння емоційно реагувати на прекрасне»

 

Музичний керівник

Крутицька Алла Миколаївна

 

Освіта: Закінчила  Київський національний університет культури і мистецтв

Стаж роботи: музичного керівника – 12 років 6 місяців

 

Режим роботи:

Понеділок 8:00-15:30

Вівторок 8:00-16:45

Середа 8:00-15:30

Четвер 8:00-16:45

П'ятниця 8:00-14:00

 

 

 

Вченими доведено, що ще до народження дитина сприймає не тільки голос матері, але і деякі звуки ззовні. Це говорить про те, що музика, музичне мистецтво ближче дитині, ніж інші види мистецтва. Інтонаційна виразність музики, близька до інтонації голосу людини і має велике значення. Вона благодійно діє на настрій дитини, викликає, перш за все, почуття задоволенням. Постійні позитивні реакції на музику впливають на формування емоційної сфери дитини. Музичне сприйняття музики дитиною підвищує більшість процесів формування його організму та психіки. Різноманітні рухові реакції малюка, які викликають музичні звуки, говорять про прямий зв'язок музики з фізичним розвитком людини. 

Музичні здібності є у всіх дітей. У когось вони краще проявляються, у когось гірше, але моя задача, як музичного керівника, якомога раніше їх розгледіти і розвинути. Тільки за допомогою музики на заняттях та у повсякденному житті - можна закласти в дитині „ядро” музичності. Для цього потрібно набратися терпіння і наші діти будуть радувати нас своїми піснями, танцями

 

 

 

 

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 391
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Електронна реєстрація
https://reg.isuo.org http://pedpresa.com Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України Priluki.info

Всі права захищені
ДНЗ №10 © 2019
Конструктор сайтів - uCoz