Історичний нарис

20 травня 1973 року радо відкрив двері новий дитячий комбінат  заводу "Пластмас” №2 . До 1993 року був відомчий заводу «Пластмас» і утримувався на його кошти. В серпні 1993 року був переданий на баланс міськвиконком, як дитяча установа №10. З грудня 2001 року підпорядковується Прилуцькій міській раді Чернігівській області і має статус Дошкільний навчальний заклад №10.

2002-2003 н.р.- на базі дошкільного навчального закладу відкриті початкові класи ЗОСШ І-ІІІ ст. №2.

2003-2004н.р. - навчальному році на базі закладу функціонує профільна група для дітей, що часто хворіють гострими респіраторними захворюваннями.

2006-2007 н. р. - дошкільний заклад №10 пройшов державну атестацію — протокол №5 від 08.05.2007року за статусом комунального дошкільного закладу з профілю навчання дошкільної освіти - рівень освітньої діяльності- достатній.

2008р. - дошкільний навчальний заклад співпрацює з центром соціальної реабілітації дітей — інвалідів м. Прилуки , який арендує частину приміщення закладу.

2012р. - відкрита нова група раннього віку

З 2002року дошкільний навчальний заклад очолює Дрожнікова Лариса Василівна.          За період керівництва дошкільним навчальним закладом №10 Ларисою Василівною зміцнена матеріальна база ДНЗ, а саме: проведений  капітальний ремонт системи водовідведення (2010-2011р), збудований шатровий дах (2008-2009р),  пофарбований фасад приміщення (2009р), обладнані павільйони ігрових майданчиків (2010р), проведені капітальні ремонти перехідних коридорів 1-го та 2-го поверхів,   музично-спортивної зали.

Дошкільний навчальний заклад має власну міні-котельню, музично-спортивний зал, просторі затишні групові кімнати, кабінети: практичного психолога, вихователя-методиста, медичної сестри, кастелянки та   приміщення для прання білизни, харчоблок. Відповідно до реалізації науково-методичної теми управління освіти на 2011-2016 р. "Формування світоглядних орієнтирів та духовно-моральних цінностей особистості в навчально-виховному процесі", в ДНЗ створена "Світлиця духовності".  Дошкільний заклад  забезпечений сучасною пральною машиною, холодильниками, компютерною технікою, телевізором, DVD — програвачем, магнітофонами, пилососом, проектором.    На території ДНЗ розбиті ігрові та спортивний майданчики, фруктовий сад, куточок лісу, експериментальні ділянки, міні метеорологічний майданчик, квітники. На господарчому дворі знаходиться овочесховище, підсобні приміщення.