Методична майстерня

На цій сторінці ви зможете дізнатися про роботу методичного кабінету нашого ДНЗ, зміст і напрямки роботи методичної служби, знайти корисні поради, досвід роботи наших педагогів, методичні рекомендації.

Знайомтеся, наш дружній педагогічний колектив.

В дошкільному закладі працюють досвідчені педагоги, які мають достатній досвід роботи з дітьми та професійну майстерність.

Наші наставники:

Федірко Оксана Миколаївна, вихователь— має вищу освіту, закінчила КНПУ імені М.П. Драгоманова, вихователь І кваліфікаційної категорії, 19 років педагогічного стажу. Нагороджена Почесною Грамотою Управління освіти Прилуцької міської ради, Подякою міського голови, Почесною Грамотою Прилуцької міської ради.

Волколова Вікторія Борисівна, вихователь — має вищу освіту, закінчила НДУ імені М.Гоголя, вихователь ІІ кваліфікаційної категорії, 19 років  педагогічного стажу, голова ПК ДНЗ. Нагороджена Почесною Грамотою Прилуцької міської ради, Почесною Грамотою Управління освіти Прилуцької міської ради, Почесною Грамотою Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Грона Тетяна Борисівна, вихователь — середню - спеціальну освіту, закінчила Прилуцьке педагогічне училище, 32 років педагогічного стажу. Нагороджена Грамотою Управління освіти Прилуцької міської ради.

Наша надія:

Юричка Ірина Григорівна, вихователь - має неповну вищу освіту (бакалавр), закінчила НДУ імені Гоголя, 6 роки педагогічного стажу.

Дьомкіна Олена Володимирівна, вихователь - має неповну вищу освіту (бакалавр), закінчила Прилуцький педагогічний коледж, 6 р. педагогічного стажу.

Котеленець Юлія Миколаївна, вихователь - має повну вищу освіту, закінчила НДУ імені Гоголя,  вихователь ІІ кваліфікаційної категорії,   педагогічний стаж 9 років.

Зайченко Світлана Миколаївна, вихователь - має повну вищу освіту, закінчила НДУ імені Гоголя,  вихователь ІІ кваліфікаційної категорії педагогічний стаж 21 рік стажу.

Молоді педагоги:

Наш педколектив поповнився молодими педагогами: Кравченко Юлія Анатоліївна, вихователь, Лемчик Ірина Михайлівна, вихователь. Вони обрали саме наш садок, тож маємо надію, що він стане для них рідним, а молодь виправдає наші надії й сподівання. Вони, як сонячний промінчик, зігрівають нас своїм теплом, добром і ласкою; несуть перлинки своїх знань у щасливе майбутнє підростаючого покоління.

Методична робота — це система взаємопов'язаних заходів, спрямованих на підвищення педагогічної майстерності вихователів, спеціалістів дошкільного закладу, розвиток їх творчого потенціалу , що значною мірою сприяє зростанню освіченості й вихованості дітей. Керуючись  в своїй роботі на Положення про районний (міський) методичний кабінет (наказ МОН України від 18.03.1997 р. № 72) методична служба на сьогодні в нас:

• організована на якісно новому рівні

• відповідає сучасному соціальному замовленню суспільства та держави

• має випереджальний, аналітичний і творчий характер

• базується на принципі науковості, систематичності, послідовності, наступності, конкретності

• будується на діагностичній основі, диференційовано, з урахуванням запитів кожного педагога

Головні функції методичного кабінету

• впровадження інновацій

• координація діяльності роботи з міським методичним кабінетом

• консультування

• науково-методичне інформування

• участь в атестації педагогів