Гурткова робота

Для ваших дітей пропонуємо такі гуртки:

Гурток «Easy English» - англійська мова для старших дошкільнят

Керівник гуртка: Ілляшенко Олена Сергіївна

Мета :

Сприяння  повноцінному, своєчасному розвитку дитини, збагаченню її інтелектуальної, вольової, емоційної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування. Формування елементарної англомовної комунікативної компетенції, яка складається з лінгвістичної, мовної, соціокультурної і загальноосвітньої компетенції. Передбачається оволодіння дітьми вміннями аудіювання і говоріння достатніми для вступу в контакт із співрозмовником, залучення в розмову, отримання і передачі елементарної інформації, пов'язаної з утриманням спілкування дітей.

Гурток «Маленький економіст » (для дітей шостого року життя)

Керівник гуртка : Волколова Вікторія Борисівна

Мета .

-Дати теоретичні основи економічних наук - через ознайомлення з найбільш доступними економічними поняттями;

-Включення в підготовчу роботу занять з математики (наприклад, найпростіші підрахунки), малювання, аплікації (реклама, її виготовлення);

-Ознайомлення з рекламою, як способом поширення інформації про товари та послуги, розуміння значення реклами;

-За допомогою ігор, економічних задач, кросвордів та інших форм ввести в складний світ речей, людських відносин, відношення до грошей, чесним способам їх заробляння і розумному використанню.

Таким чином - завдання підготовки батьків допомогти дошкільнику адаптуватися до сучасної дійсності, стати соціально повноцінною особистістю, правильно розуміти і оцінювати ті явища навколишнього життя, які мимоволі вторгаються в його життя, формувати економічне мислення.

Гурток «Юні чемпіони» - інтелектуального спрямування

Керівник гуртка: Кругляченко Юлія В'ячеславівна

Освітні завдання:

• ознайомити дітей із шахівницею, шаховими фігурами та правилами гри у шахи;

• учити розмірковувати, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати, будувати логічні ланцюжки, передбачати результати своєї діяльності;

• формувати вміння орієнтуватися на площині.

Розвивальні завдання:

• розвивати пізнавальні психічні процеси — увагу, уяву, пам'ять, мислення;

• удосконалювати пояснювальне мовлення;

• формувати довільність психічних процесів;

• розвивати вольову сферу особистості.

Виховні завдання:

виховувати самостійність, цілеспрямованість, наполегливість у досягненні мети.

Корекційні завдання:

• урівноважувати поведінку гіперактивних дітей;

• формувати здатність зосереджуватися на одному виді діяльності тривалий час.

Гурток  «Співаночки» - музичного спрямування

Керівник: Крутицька Алла Миколаївна

Мета:

Розвивати у дітей співочі, танцювальні та артистичні здібності. Співати хором і соло. Виховувати у дітей  художній смак, естетичне сприйняття навколишнього, прагнення до самовираження, почуття дружби в колективі, а такоєж виховання поваги до людей. Заохочувати співати.

Гурток  «Барвистий килимок » - художньо-естетичного спрямування (група 1й клас)

Керівник гуртка : Труш Ірина Сергіївна