ЗАВІДУВАЧ

Дрожнікова Лариса Василівна

Закінчила навчальний заклад: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 33 р.

Нагороди:  Почесна грамота МОН України 1999р,

Подяка міського голови  за успішну підготовку закладу до нового навчального року 2009- 2010р.

Подяка управління освіти Прилуцької міської ради   за змістовну підготовку матеріалів на міський тур обласного етапу конкурсу-захисту сучасної моделі- Школа сприяння здоров'ю 2009р.

Почесна грамота  Прилуцької міської ради  за сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов'язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня 2012 р. Грамота управління освіти 2014р. Грамота управління освіти 2015р. Подяка міського голови 2015р. Грамота профспілки працівників освіти 2016, Почесна грамота виконавчого комітету 2017 р.

Здійснює загальне керівництво всіма напрямками діяльності закладу у відповідності з його Статутом і законодавством України. Вирішує навчально - виховні, методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають в процесі діяльності закладу. Здійснює прийом та звільнення на роботу працівників, формує контингент вихованців закладу. Співпрацює з органами державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, громадськістю, батьками.

"Скарб найбільший -  у тобі самому. І  це - любов до світу і людей.

Даруй її всім щедро, без утоми - так легко, наче подих із грудей."

ВИХОВАТЕЛЬ - МЕТОДИСТ

Кругляченко Юлія В'ячеславівна

Закінчила навчальний заклад: Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 2 р.

Нагороди: Почесна грамота виконавчого комітету Прилуцької міської ради 2017р.

Здійснює  керівництво освітньо-виховним процесом  ДНЗ.

Педагогічне  кредо:

Людина освічена - той, хто знає, де знайти те, чого він не знає»
Георг Зиммель

СЕСТРА МЕДИЧНА

Науменко Світлана Юріївна

Закінчила навчальний заклад: Прилуцьке медичне училище

Освіта:  середня спеціальна

Стаж роботи: 13 р.

Здійснює лікувально-профілактичну та оздоровчу роботу , відповідає за санітарно-гігієнічний стан приміщення та території, та організацію харчування дітей

ЗАВІДУВАЧ ГОСПОДАРСТВОМ

Шварц Валентина Петрівна

Закінчила навчальний заклад: Київський суднобудівельний технікум

Освіта:  середня спеціальна

Стаж роботи : 4р.

Нагороди: - Грамота профспілки працівників освіті 2017р.

Веде господарську діяльність, контролює роботу обслуговуючого персоналу, відповідає за пожежну безпеку та раціональне використання енергоресурсів в ДНЗ