ЗАВІДУВАЧ

Дрожнікова Лариса Василівна

Закінчила навчальний заклад: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 30 р.

Нагороди:  Почесна грамота МОН України 1999р,

Подяка міського голови  за успішну підготовку закладу до нового навчального року 2009- 2010р.

Подяка управління освіти Прилуцької міської ради   за змістовну підготовку матеріалів на міський тур обласного етапу конкурсу-захисту сучасної моделі- Школа сприяння здоров'ю 2009р.

Почесна грамота  Прилуцької міської ради  за сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов'язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня 2012 р.

Здійснює загальне керівництво всіма напрямками діяльності закладу у відповідності з його Статутом і законодавством України. Вирішує навчально - виховні, методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають в процесі діяльності закладу. Здійснює прийом та звільнення на роботу працівників, формує контингент вихованців закладу. Співпрацює з органами державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, громадськістю, батьками.

"Скарб найбільший -  у тобі самому. І  це - любов до світу і людей.

Даруй її всім щедро, без утоми - так легко, наче подих із грудей."

ВИХОВАТЕЛЬ - МЕТОДИСТ

Кругляченко Юлія В'ячеславівна

Закінчила навчальний заклад: Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 1 р.

Здійснює  керівництво освітньо-виховним процесом  ДНЗ.

Педагогічне  кредо:

Людина освічена - той, хто знає, де знайти те, чого він не знає»
Георг Зиммель

СЕСТРА МЕДИЧНА

Науменко Світлана Юріївна

Закінчила навчальний заклад: Прилуцьке медичне училище

Освіта:  середня спеціальна

Стаж роботи: 12 р.

Здійснює лікувально-профілактичну та оздоровчу роботу , відповідає за санітарно-гігієнічний стан приміщення та території, та організацію харчування дітей

ЗАВІДУВАЧ ГОСПОДАРСТВОМ

Шварц Валентина Петрівна

Закінчила навчальний заклад: Київський суднобудівельний технікум